Selen Görgüzel Alkan’ın öpüşme sahnesine eşi Hamdi Alkan’dan onay

  • 19 Kasım 2021
  • Selen Görgüzel Alkan’ın öpüşme sahnesine eşi Hamdi Alkan’dan onay için yorumlar kapalı
  • 906 kez görüntülendi.

Selen Görgüzel Alkan’ın öpüşme sahnesine eşi Hamdi Alkan’dan onay

Selen Görgüzel Alkan, “Seviyorsan Git Ayrıl Bence” adlı tiyatro oyununda rol arkadaşı İrfan Kangı ile öpüştü. Sahne öncesinde Kangı, Selen Görgüzel’in eşi Hamdi Alkan’dan izin aldı. Görgüzel, oyun sonrası ise “Hamdi Alkan’a senaryoyu gösterdiniz mi?” sorusuna, “Hiç göstermedim. Hamdi Bey’e işimi kararlarımı çok sormam sadece paylaşırım.” yanıtını verdi

“Seviyorsan Git Ayrıl Bence” adlı tiyatro oyununun gala gösterimi önceki akşam gerçekleşti. 3 kişilik komedi oyununda İrgan Kangı, Orçun Kaptan ve Selen Görgüzel Alkan sahne aldı.

 

Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre; Boşanmak üzere olan bir çiftin hikayesini konu alan oyuna ilgi yoğundu. İrfan Kangı’nın “Ayhan” karakterine hayat verdiği oyunda Selen Görgüzel Alkan ise, “Ayhan”ın boşanmak üzere olduğu “Özlem” karakterini canlandırdı.

ÖPÜŞMEK İÇİN İZİN ALDI
Oyunun ilerleyen dakikalarında ise bir öpüşme sahnesi gerçekleşti. Sahne öncesi Kangı, Hamdi Alkan’dan izin istedi.
“İLİŞKİMİZİ ETKİLEMESİN”
İrfan Kangı, oyunu keserek eşi Selen Görgüzel’i izlemeye gelen yönetmen Hamdi Alkan’a dönerek, “Hamdi Ağabey şimdi Selen Hanım’ı öpeceğim ama sonra bu ilişkimizi etkilemesin öpebilir miyim? Benim eşim de burada, hanım beni eve almayacak.” diyerek izlemeye gelenleri güldürdü.

“HAMDİ BEY’E İŞİMİ VE KARARLARIMI ÇOK SORMAM”
Oyun sonrası, gazetecilerin “Hamdi Alkan’a senaryoyu gösterdiniz mi?” sorusu üzerine, Selen Görgüzel, “Hiç göstermedim. Hamdi Bey’e işimi kararlarımı çok sormam sadece paylaşırım.” yanıtını verdi.
Görgüzel, “Medeni bir yönetmen olan çok değerli eşimin sanata bakış açısı gayet destekleyici.” ifadelerini kullandı.
HAMDİ ALKAN KONUŞMAK İSTMEDİ
Hamdi Alkan, oyun sonrası basın mensuplarının röportaj teklifini geri çevirdi.
Konuşmak istemeyen Alkan, “Onların oyunu konuştular. Benim konuşacak bir şeyim yok. Güzel bir oyundu. Çok teşekkür ederim” dedi.

“BOŞANMANIN EŞİĞİNDEN DÖNDÜK”
Hamdi Alkan ile 2014 yılında evlenen ünlü oyuncu, bir dönem eşiyle sıkıntılı günler yaşadığını açıklamıştı.
Görgüzel şunları söylemişti:
Pandemi döneminde Hamdi ile tartışmalar yaşadık. Sürekli yan yanaydık. Biliyorsunuz birçok evlilik bitti pandemide, aynı şekilde bekar olanlar da evlendi. Koronavirüs pandemisi sürecinde Hamdi bana taktı. Telefona bakmama takıyor, Yemek yapıyorum takıyor, yapmıyorum takıyor… Bu süreçte saçma kavgalar yaptık. Boşanma haberleri çıktı. Evet, bir dönem ilişkimiz bir sınav verdi. Boşanmanın eşiğinden döndük.

Kimse itiraz etmesin, uzun süreli ilişkilerde bu inişler çıkışlar yaşanıyor. Bizim aramızda üçüncü şahıs hiç olmadı. İki ayrı insanız; sorunlarımız oluyor, bunları birbirimize yansıttığımız zamanlar oluyor. O zaman da kavgaya dönüyor, belli bir süre sonra aranız kendiliğinden düzeliyor. Bu olumsuzlukları tolere ediyorsun.

Yandex.Metrica