Beyaz’dan Kötü Haber! ‘O da Bitti’

  • 07 Ekim 2016
  • Beyaz’dan Kötü Haber! ‘O da Bitti’ için yorumlar kapalı
  • 6.273 kez görüntülendi.
Beyaz’dan Kötü Haber! ‘O da Bitti’

Beyaz’dan Kötü Haber! ‘O da Bitti’

Beyazıt Öztürk’ün sunduğu ‘Beyaz Show”un formatında radikal değişikliklere gidildi. Her hafta stüdyodan canlı yayınlanan programın iki haftada bir ve yurt dışından yayınlanacak olması ‘Eski tadı olmayacak. O da bitti’ şeklinde yorumlandı.

Habertürk Gazetesi’nden Esin Övet’in, ‘Beyaz’ın turnesi’ başlıklı yazısı şöyle:

“Hatırlarsınız geçen sezonun sonunda Beyaz’ın ‘Beyaz Şov’a ara vereceğini yazmıştım. Sezon başladı ama ‘Beyaz Şov’ başlamadı. Hatta ‘Beyaz Şov Avrupa Turnesi’nin ekranda yayınlanacağı haberleri çıkıyor. Benim en başta aylar önce yazdığım mevzuya geliyor olay.

Beyaz artık her hafta stüdyodan canlı yapmayacak. Yıllardır yaptığı Avrupa turnesini ekrana taşıyacak. Eski Beyaz’ın tadı, lezzeti, klasikleşmiş durumu olmayacak anlayacağınız. O da bitti, yitip giden lezzetler gibi.

Oysa kim ne derse desin ‘Beyaz Şov’ bir klasiktir. Birçok kişinin “Beyaz kendini hiç değiştirmiyor. Hep aynı” laflarına karşı o bir klasikti. Keşke devam etse. Dünyada yıllardır süren şovlar var. Hiçbir zaman “Aman bilmem kim de iyice klasik oldu” denmiyor.

Biz bayılıyoruz bir şeyleri sürekli yenilemeye. Bozmaya, oynamaya. Kendi özelliklerinden çıkarmaya. Keşke devam edebilseydi. Şu çok belli ki eski tadı, lezzeti, keyfi olmayacak.”
beyaz

Yandex.Metrica