Sarmaş Dolaş Görüntüler Damat Adayını Diskalifiye Ettirdi

  • 27 Eylül 2016
  • Sarmaş Dolaş Görüntüler Damat Adayını Diskalifiye Ettirdi için yorumlar kapalı
  • 8.932 kez görüntülendi.
Sarmaş Dolaş Görüntüler Damat Adayını Diskalifiye Ettirdi

Sarmaş Dolaş Görüntüler Damat Adayını Diskalifiye Ettirdi

Kısmetse Olur Tolga Kulakçı gece kulubü görüntüleri sebebiyle evden kovuluyor. Damat adayının olay görüntülerinde bir kızla sarmaş dolaş görüntüleri yer alıyor.

Kısmetse Olur evinde ilk diskalifiye gece kulubünde sarmaş dolaş görüntüleri çıkan Tolga Kulakçı için geliyor. Kısmetse Olur damat adayı Tolga Kulakçı bu görüntüler sebebiyle evden kovulacak. Peki Tolga’nın gece kulubü görüntülerinde neler var?

SARMAŞ DOLAŞ GÖRÜNTÜLER

Kısmetse Olur yarışmasının bugün yayınlanan bölümünde izleyenleri şaşırtan bir gelişme yaşandı. Programın fragmanında da ortaya çıkan olay diskalifiye ile sonuçlandı. Kısmetse Olur yarışmasında damat adaylarından Tolga Kulakçı’nın bir gece kulubünde yanında iki güzelle sarmaş dolaş halleri fotoğraflarla ortaya çıkınca Kısmetse Olur evinden diskalifiye oldu.

kismetse-olur-sok-goruntuler

TOLGA KULAKÇI KİMDİR?

1992 doğumlu olan Tolga Kulakçı 24 yaşında. İstanbul’da dünyaya gelen Tolga Kulakçı, mankenlik yapıyordu. Kısmetse Olur ile kısa yoldan şöhret olmaya çalışan Tolga Kulakçı 3 haftası geride kalan yarışmada her hafta ihtarlık bir kavgada rol aldı. İç çamaşırı defilelerinde boy gösteren Tolga Kulakçı, Gamze ile flört ediyordu.

Yandex.Metrica