Ece Erken “Sanki ayrılacağımızı biliyormuş gibi” notuyla paylaştı

  • 23 Mart 2022
  • Ece Erken “Sanki ayrılacağımızı biliyormuş gibi” notuyla paylaştı için yorumlar kapalı
  • 732 kez görüntülendi.
Ece Erken “Sanki ayrılacağımızı biliyormuş gibi” notuyla paylaştı

Ece Erken “Sanki ayrılacağımızı biliyormuş gibi” notuyla paylaştı

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu silahlı saldırıda kaybetmesinin üzerinden iki aya yakın zaman geçen Ece Erken’in acısı dinmiyor. Son olarak Instagram hesabından yeni bir paylaşım yapan sunucu sevenlerini duygulandırdı.

Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz ocak ayında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti.

Zor günleri geride bırakmaya çalışan sunucu eşiyle ilgili yeni bir paylaşım yaptı.


ESKİ FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI
Duygu yüklü bir paylaşım yapan ünlü sunucu, eşiyle eski fotoğraflarını paylaştı.

Güzel sunucu bir fotoğrafın altına ise, “Her fotoğrafımızda öyle sarılmışız ki sanki ayrılacağımızı biliyormuş gibi canım Şafak’ım!…

İnşallah cennetten bizi izliyorsundur, seni çok seviyorum” notunu ekledi.

DEMET AKALIN PAYLAŞIMI
Ece Erken, zor günleri sevenlerinin desteğiyle atlatmaya çalışıyor. Erken’i ilk günden beri yalnız bırakmayan isimlerin başında ise, uzun süredir küs olduğu Demet Akalın da bulunuyor.

“İLK GÜNDEN BERİ YANIMDAYDIN”
Yaşadıklarını sık sık takipçileriyle paylaşan Erken, son olarak eşini kaybettiğinden beri kendisini yalnız bırakmayan Demet Akalın’la ilgili bir paylaşım yaptı.

2,7 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabının hikayeler bölümünden popçuya teşekkür eden Erken, “İlk günden beri yanımdaydın. Allan razı olsun. Dost herkes çıkıp gittiğinde çıkıp gelendir” ifadelerini kullandı.

“ŞÜKÜRLER OLSUN TEK BAŞIMA DEĞİLİM”
Sonrasında bir paylaşım daha yapan Erken, “Bu vesileyle çok içimden geldi… Yanımda olan ismini tek tek yazamayacağım (unutup kırmaktan çekinirim) dostlarıma, kötü gün dostlarıma ve dua eden, yanımda olan; tanımadığım ama acımı hisseden sizlere çok teşekkür ederim…

Bazı günler böyle uyanırsınız ya, dostları yanınızda hissederek, onları düşünerek… Bugün hayli yüksek hissettim. Herkes kendini bilir. Şükürler olsun tek başıma değilim, başa çıkmazdım” diye yazdı.

Yandex.Metrica