Hakan Ural’ın durumu ağırlaştı

  • 06 Kasım 2021
  • Hakan Ural’ın durumu ağırlaştı için yorumlar kapalı
  • 867 kez görüntülendi.
Hakan Ural’ın durumu ağırlaştı

Hakan Ural’ın durumu ağırlaştı

Sunucu Hakan Ural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerinden dua istedi. Sağlık durumundan bahseden Ural, “Her geçen gün daha da zorlaştı” dedi.

Hakan Ural, sunuculuğunu yaptığı ‘Neler Oluyor Hayatta’ programına ara verdi. Sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgi veren Ural, durumunun ciddileştiğini söyleyerek sevenlerini korkuttu.
“TARİF EDİLEMEYEN VİRÜSLERİ DENEYİMLEMİŞ OLDUK”
İki gün önce Instagram hesabından paylaşım yapan Hakan Ural, “Sevgili minik ailem ortalığın bilindik virüsler dışında tarif edilemeyen virüslerle de dolu olduğunu deneyimlemiş olduk maalesef. Fakat Allah’ın izniyle iyiyim. Arayan soran tüm dost arkadaşlara teşekkür ederim. Her işte bir hayır vardır. Allah’tan bir mani olmazsa pazartesi beraberiz. Sizleri çok seviyorum iyi ki varsınız. Selam, sevgi, saygılar” demişti.

“MAALESEF SÜREÇ HER GEÇEN GÜN DAHA ZORLAŞTI”
Ancak bugün durumu ağırlaşan sunucudan yeni bir paylaşım geldi. Ural, “Arkadaşlar maalesef süreç her geçen gün daha zorlaştı. Sıkıntılı yani. Bir önceki post iyi dedik ama erken davranmışız. Allah yardımcımız olsun dualarınızı eksik etmeyin” ifadelerini kulland

Yandex.Metrica