Seren Serengil yaşadığı zor süreci anlattı

  • 07 Ocak 2022
  • Seren Serengil yaşadığı zor süreci anlattı için yorumlar kapalı
  • 597 kez görüntülendi.
Seren Serengil yaşadığı zor süreci anlattı

Seren Serengil yaşadığı zor süreci anlattı

Geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamalarıyla sevenlerini korkutan ve damardan beslendiğini duyuran Seren Serengil, geçirdiği ameliyat sonrası sağlığına kavuştu. Seren Serengil yaşadığı zor süreci anlattı.

Yavaş yavaş sağlığına kavuşan Seren Serengil, önceki gün Nişantaşı’nda köpeklerini gezdirirken sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ve arkadaşı Arto ile objektiflere yansıdı.

Son durumu hakkında bilgi veren ünlü isim, ”Ölümden döndüm biliyorsunuz ki çok zor günler geçirdim.

Bugün tartıldım 1.5 kilo almışım. Bu benim çok güzel bir adım. Şu an sokaklarda yürüyor olmam bile mucize. Şimdi hatta kebap yedik” ifadelerini kullandı.

Doktorlarından olumlu dönüşler aldığını söyleyen Serengil, ”Artık fenalaşıp bayılmıyorum. Artık kaç kiloda olduğumun hiç bir önemi yok sağlığım geri gelsin gerisi teferruat.

En azından 55 kiloyu görsem çok mutlu olacağım. Bütün güzeller şanslı, bütün güzeller mutlu diye bir şey yok. Hep güzel görünmek için bu çabalara giriyoruz maalesef” dedi.

‘Sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile evlilik düşünüyor musunuz?’ sorusu üzerine araya giren Arto, ”Ben bir tek taş yüzük alırsam bu evlilik olur.

Seren’in zenginlikle veya lüks hediyeyle derdi yok” dedi.

Geçirdiği riskli operasyon sonrası ekranlara geri dönen Serengil, zor günlerini ve uzun bir sürenin ardından yemek yiyebildiğini şu sözlerle anlatmıştı:

“Çocuğumu kaybetmişken 76 kiloydum. İkinci ameliyata 67 kilo ile girdim. Benim de hatam var burada. Benim tanıdıklarımın hiç birisi obez değildi, bu ameliyatı yaptırdıklarında. Son derece erteleyen umursamayan bir yapım vardı benim.”

Ünlü sunucu, sözlerine; “Sizlerde benim ailemsiniz herkes her şeyi biliyor. Baygınlık geçiriyordum, fenalaşıyordum.

Ameliyat olmasaydım belki bugün aranızda olamayacaktım. Yemek yiyorum şimdi. ‘Aaa, fenalaşmadım. Saniyesinde tuvalete gitme gereği duymadım’ diyorum. Kesinlikle yanlış ameliyatı yapan doktorla hukuki süreç devam ediyor” diye devam etmişti.

Yandex.Metrica