Yeşilçam’ın ‘Gamzeli Güzel’i Hayata Tutundu

  • 10 Ocak 2022
  • Yeşilçam’ın ‘Gamzeli Güzel’i Hayata Tutundu için yorumlar kapalı
  • 719 kez görüntülendi.

Yeşilçam’ın ‘Gamzeli Güzel’i Hayata Tutundu

Yeşilçam’ın en güzel isimleri arasında yer alan ve rol aldığı dizilerde gösterdiği performansla takdir toplayan Bahar Öztan, ka-n-seri 3 kez yenerek hayata tutundu. Bodrum’da kendisine ait otelin içindeki evinde yaşamını sürdüren Öztan’ın son hali, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

K-a-nser hastalığını 3 kez yenerek, hem k-a-nser hastalarına umut veren hem de hayata tutunma mücadelesinin önemini bir kez daha gözler önüne seren Bahar Öztan’ın son hali, sosyal medyayı salladı.

BODRUM’DAN PAYLAŞIM YAPTI
Yeşilçam’da rol aldığı dizilerde büyük bir etki yaratan ve aktif oyunculuk döneminde aranan isim haline gelen usta oyuncunun son hali, sevenleri tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. 58 yaşındaki Bahar Öztan, uzun süredir Bodrum’da yaşıyor. Öztan’ın tatilden paylaştığı kareler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

“HER ZAMAN POZİTİF DÜŞÜNMEYE ODAKLANDIM”
Ka-nser te-davisi gördüğü dönemde açıklamalarda bulunan Öztan, “Hastalık sürecinde her zaman p-ozitif düşünmeye odaklandım. Po-zitif olunca Allah şifasını veriyor” demişti.

“YEŞİLÇAM’DA ÇOK BÜYÜK PARALAR KAZANMADIK”
Bahar Öztan, geçtiğimiz yıl verdiği bir demeçte, Yeşilçam’dan çok büyük paralar kazanmadıklarını belirterek, “Yeşilçam’da çok büyük paralar kazanmadık. Şimdinin 20 bin lirası falan herhalde kazanıyorduk. O da başrol oyuncuları için konuşuyorum ama önemli değil. Paradan ziyade saygınlık kazandık. Hala insanlar biz gördü mü saygı duyuyor hala seviliyoruz. Bize karşı büyük bir özlem var. Ben de sahne yaptım ve oyunculuktan kazandığımdan daha fazla parayı sahnede kazandım” şeklinde konuşmuştu.

 

KENDİ OTELİNİN İÇİNDEKİ EVDE KALIYOR
Nerede yaşadığı merak edilen Öztan, yaşadığı yer hakkında da bilgi vermiş ve şunları söylemişti: “Bir otelim var Bodrum’da, ben işletmiyorum başka biri işletiyor. 23 odası var otelimin, otelin içinde bir evim var orada kalıyorum. Ben gençken geleceğimi düşündüm, orayı aldığımda arkadaşlarım gezmelere gidiyordu, ben ise şehir dışında turnelere… Şimdi de bunun ekmeğini yiyorum”
SON HALİNİ PAYLAŞTI Usta sanatçı, Bodrum’daki evinden tatil pozlarını takipçileriyle paylaştı. Mutluluğu yüzünden okunan sanatçının, hastalığın izlerini de sildiği ve moralinin yerinde olduğu görüldü.

Yandex.Metrica