Angelina Jolie’den şaşırtan iddia: Brad Pitt bana şiddet uyguladı

  • 18 Mart 2021
  • 468 kez görüntülendi.

Angelina Jolie’den şaşırtan iddia: Brad Pitt bana şiddet uyguladı

2016’da yollarını ayıran ve resmen iki yıl önce boşanan Angelina Jolie ve Brad Pitt cephesinden şaşırtan bir haber geldi. Altı çocuk annesi olan Jolie, mahkemeye Pitt’in ilişkileri boyunca kendisine şiddet uyguladığını ileri sürdü

Bir zamanlar ‘Brangelina’ adıyla anılan ünlü oyuncular Brad Pitt ile Angelina Jolie arasındaki sular durulmuyor.

Ayrılık sonrası çocuklarının velayet davası için karşı karşıya gelen ikili, bu kez farklı bir konu ile adlarından söz ettirdi.

“İLİŞKİMİZ BOYUNCA BANA ŞİDDET UYGULADI”

The Sun gazetesinin haberine göre; 45 yaşındaki Jolie mahkemeye, Pitt’in ilişkileri boyunca kendisine şiddet uyguladığını ifade etti.

Ünlü oyuncunun, bununla ilgili belgeler de sunduğu öne sürüldü.

Belgelerin detayları bilinmese de Angelina Jolie’nin kanıtları olduğu ve çocuklarının da ona tanıklık etmeye istekli olduğu belirtildi.

DAVAYI KAZANMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPTI

Davayı kazanmak için elinden geleni yapan Angelina Jolie, daha önce de Pitt’in avukatlarıyla iş ilişkisi olduğu iddiasıyla yargıcı davadan aldırma talebinde bulunmuştu.

JOLIE’NİN TALEBİ REDDEDİLDİ

Oyuncu, “Yargıç ile davalının (Brad Pitt) avukatı arasındaki mevcut, devam eden ve tekrar eden müşteri ilişkisini gösteren durumlar olduğunu” öne sürse de bu iddiasını belgeleyememişti.

Angelina Jolie’nin bu talebine rağmen California Yüksek Mahkemesi, Yargıç Ouderkirk’ün bu davada geçici yargıç olarak görev yapmaktan men edilmemesine karar vermişti.

DÜĞÜNLERİNE KATILDI İDDİASI

Öte yandan Jolie ve Pitt’in Ouderkirk’ü uzun yıllardır tanıdığı ve yargıcın, ikilinin Fransa’daki düğününe katılan sayılı kişilerden olduğu öne sürülmüştü.

EVLİLİKLERİ 5 YIL SÜRMÜŞTÜ

1998’de tanışan oyuncu Brad Pitt ve Jennifer Aniston, 2000 yılında evlenmişti. Ancak ikili, 2005’te yollarını ayırmıştı.


“İHANET” İDDİALARI

O dönemlerde Pitt ile Aniston’un boşanmasında gerekçe olarak, Pitt’in Aniston’u aldatma iddiaları gündeme gelmişti.

Ayrılıktan kısa bir süre sonra Brad Pitt ile “Mr. and Mrs. Smith” filminde birlikte rol aldığı Angelina Jolie’nin aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı.

AYRILDILAR

5 yıl önce ayrılan Jolie ile Pitt, 2019’da resmi olarak yollarını ayırmıştı.

İkilinin; Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, ikizler Knox ve Vivienne’in adlarında üçü biyolojik, üçü de evlatlık olmak üzere altı çocuğu bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica