Bülent Serttaş, Didem Kınalı’ya övgüler yağdırdı

  • 14 Mart 2022
  • Bülent Serttaş, Didem Kınalı’ya övgüler yağdırdı için yorumlar kapalı
  • 676 kez görüntülendi.
Bülent Serttaş, Didem Kınalı’ya övgüler yağdırdı

Bülent Serttaş, Didem Kınalı’ya övgüler yağdırdı

Geçen sene ocak ayında ‘İbo Show’da Didem Kınalı dans ederken başka taraflara bakan Bülent Serttaş’ın tavrı çok konuşulmuş ve eleştirilmişti. İkili bu sene tekrar İbo Show’da bir araya geldi. Ancak bu kez Bülent Serttaş ünlü oryantale övgüler yağdırdı.

Geçtiğimiz yıl ‘İbo Show’a programına katılan Bülent Serttaş’ın, dans eden oryantal Didem’e bakmamak için verdiği uğraş dikkat çekmiş, sürekli başka yöne baktığı anlar magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Kimi, durumu Serttaş’ın eşi Selvi Hanım’a gösterdiği sadakat duygusuyla özetlemeye çalışmıştı. Kimi de “Eşinden korktuğu için böyle davrandı” yorumunda bulunmuştu.

‘POLİSE İHBAR ETTİ’ İDDİASI!
İkilinin arasının açık olduğunu gösteren bir diğer iddia ise şöyleydi:

“Bülent Serttaş ve Didem Kınalı, 2020 yazında Florya’da bir düğünde sahne aldı. Düğüne geç gelen Didem, organizatör tarafından sahneden erkenden indirildi. Ünlü oryantal, sinirle mekandan ayrıldıktan sonra polisi arayıp, ihbarda bulundu. Düğün yerine gelen polis, koronavirüs pandemisi kurallarına uygun olmayan eğlence düzenlendiğini tespit ederek, herkese ceza uyguladı. O sırada sahnede olan Bülent Serttaş, bu harekete sinirlendi ve o gün Didem’le arasına mesafe koydu.”

‘BÜYÜK SAYGISIZLIK’
Didem Kınalı, ‘2. Sayfa’ya yaptığı açıklamada, “Çekimlerde işimi yaparken durumu fark etmedim. Gündeme gelince hareketlerini gördüm. Olayın iç yüzü şu: Bir süre önce birlikte sahne aldığımız bir gecede bana saygısızlık yapmıştı. Bundan dolayı olduğunu düşünüyorum. Mesleğimi ülkemde ve dünyada en iyi şekilde icra eden bir dansçıyım. Bilinçli şekilde yaptığı çok açık ve net. Büyük bir saygısızlık. Yakıştıramadım” ifadelerini kullanmıştı.

BU KEZ KAFASINI ÇEVİRMEDİ
O dönem birçok ünlü ismin de yorumda bulunduğu olayın üzerinden 14 ay geçtikten sonra ilginç bir gelişme yaşandı. ‘İbo Show’un 13 Mart Pazar akşamı Star TV’de yayınlanan yeni bölümüne; Seren Serengil, Yeşim Salkım, Bülent Serttaş ve Altay’ın yanı sıra oryantal Didem Kınalı da katıldı.

‘TEBRİK EDİYORUM’

Uzun süre tartışılan görüntüler dün yeniden gündemdeydi. Sahneye çıkan Didem’in dansını izlemediği için sosyal medyada sert eleştiriler alan Serttaş, bu kez adeta pürdikkatti. Şarkıcı, bununla da kalmadı ve ünlü oryantali övdü:

“Ben kardeşimizi tebrik ediyorum. İşini en güzel yapan, en iyi icra eden oryantallerden birisidir. Renk uyumu da çok güzel.”

Didem Kınalı ise şunları söyledi:

“Ben kimseye kırgın veya kızgın değilim. Mesleğime laf edilmezse çok sevinirim.”

‘HAYRANLIKLA İZLEDİM’
Bülent Serttaş gibi Ali Sunal’ın da aynı şekilde Didem Kınalı dans ederken gözlerini ünlü oryantalden kaçırdığı öne sürülmüştü. Instagram’ın hikaye bölümünden paylaşım yapan oyuncu ise “Ya alemsiniz çok gülüyorum. Şaka bir yana tabii ki hayranlıkla izledim. Didem Kınalı’nın harika performansını bakmadığım tek anı yakalamış cano” mesajını yazmıştı.

KAYNAK: posta.com.tr

Yandex.Metrica