Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Sürekli öldü haberi yapanlar gözünüz aydın …Mahmut Hocamız bu defa gerçekten kaybettik…

  • 05 Ocak 2018
  • Sürekli öldü haberi yapanlar gözünüz aydın …Mahmut Hocamız bu defa gerçekten kaybettik… için yorumlar kapalı
  • 2.596 kez görüntülendi.
Sürekli öldü haberi yapanlar gözünüz aydın …Mahmut Hocamız bu defa gerçekten kaybettik…

Sürekli öldü haberi yapanlar gözünüz aydın …Mahmut Hocamız bu defa gerçekten kaybettik…

Sinema ve tiyatromuzun dünya çapındaki oyuncularından, büyük usta Münir Özkul’u kaybettik.Allah rahmet eylesin, geride bıraktığı yakınlarına ve sevenlerine sabır versin.

Münir Özkul vefat etti..Her sene “öldü”diye yalan haber yapan akbabalar gözünüz aydın..Mahmut Hocamız da gitti..

Münir Özkul… Biz onu çok sevdik çok. Başımız sağ olsun. Nur içinde yatsın.

Münir Özkul Bakırköy’de bizlerin ağabeyiydi. Hem sinema hem sahne hem de tiyatroda sanatıyla kendini ispat etmiş çok önemli bir oyuncuydu. O bizlere Bakırköylü Sanatçılar Derneği’nde daima önderlik etti. Bizlere sanatın en güzel, en şık ve büyük saygı duyulması icap eden bir nesne olduğunu işledi. Birçok filmde beraber oynadık. Dolasıyla onun hakkında konuşacak en etkili bir insan benim. Çok üzüldüm fakat şöyle de düşünüyorum. Sevgili ağabeyim çok çekti, uzun yıllardır yatıyor. Allah böyle istedi, Allah rahmet eylesin. Bu arada şunu da söylemek istiyorum. Maalesef Yeşilçam’dan giden bu büyük sanatçıların yerleri dolmadı, onların çapında bu kıymette oyuncular gelmedi. Buda ayrı bir üzüntü. Işıklar içinde yatsın, Allah gani gani rahmet eylesin.

Işın Karaca

İnsanın inanası gelmiyor.. Mekanın cennet olsun büyük usta.. İlişkimiz ne güzeldi. Ağlatırken güldürdün. Gülerken ağlattın.. Ama hikayemizin sonu hep mutlu biterdi.. Teşekkürler büyük usta..

Acun Ilıcalı

Sinemamızın efsane ismi, değerli sanatçı Münir Özkul’un vefatından büyük üzüntü duydum. Kendisine Allah’tan rahmet, tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Hadise

Büyük usta Münir Özkul’a Allah’tan rahmet diliyorum… Güle güle Mahmut hoca…

İbrahim Tatlıses

Yeşilçam’ın koca çınarı, büyük usta Münir Özkul’u kaybettik, çok üzgünüm… Ailesinin, sevenlerinin ve sinemamızın başı Sağ olsun… ALLAH rahmet eylesin, mekanı cennet olsun…
Türkan Şoray
İyi yürekli bir insan, yeri doldurulmayacak dev bir aktördü. Bugün ayrıldı aramızdan… Onu çok özleyeceğiz, hiç unutmayacağız, hep seveceğiz. Mekânı cennet olsun

Reyhan Karaca

Güle güle Mahmut Hoca…Mekanın cennet olsun #münirözkul

Can Yılmaz

Sinema ve tiyatromuzun büyük oyuncusu Münir Özkul abimiz vefat etti. Mekanı Cennet olsun, o bizleri güldürdü, Allah’da onu güldürsün…

Atilla Taş

Her sevdiğimiz güzel insanı kaybedince biraz çocukluğumuz, biraz gençliğmiz ölüyor sanki. Hepimizin Mahmut hocası nurlar içinde uyu!

Yekta Kopan

Ahh!
Şu tiradı bir daha dinleyin. Şu güzel yüze bir kez daha bakın. Bu ülkenin bütün güzel insanlarında emeği olan şu koca ustaya bir kez daha hayran olun.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Hababam Sınıfı’nın Mahmut Hocası, milyonların sevgilisi büyük usta Münir Özkul’un vefat ettiği haberini büyük bir üzüntüyle öğrendik.Usta sanatçı merhum Münir Özkul’a Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere, merhumun sevenlerine ve tüm sanat camiasına başsağlığı dileriz.

Yandex.Metrica });